Doświadczenie kluczem do sukcesu

Od 10 lat zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz pośrednictwem finansowym. Swoje doświadczenie zdobyłem pracując dla liderów rynku finansowego i nieruchomościowego. Dzięki temu posiadam istotną w skali kraju wiedzę oraz kompetencje, które pozwalają mi na precyzyjną ocenę ofert bankowych, jak i negocjowanie dla Państwa najlepszych warunków kredytowania. W tym czasie zaufało mi kilkaset firm (w tym duże korporacje oraz średnie i małe przedsiębiorstwa) oraz kilka tysięcy klientów indywidualnych.

Moim atutem jest doświadczenie, a dewizą pełne poświęcenia działanie w reprezentowaniu interesów moich klientów. Jestem bardzo dumny z faktu, że za rzetelność i zaangażowanie, byłem w swoim fachu wielokrotnie nagradzany. Dziś, jako niezależny doradca współpracujący z aż 25 bankami, mam możliwość dzielenia się z Państwem zarówno tym dorobkiem, jak również obiektywnym wsparciem w sprawnej organizacji kredytu hipotecznego czy rozwiązań finansowych.

We współpracy z moimi klientami skupiam się także na przygotowaniu biznes planu, analizy finansowej oraz studium wykonalności projektu. Dzięki temu moi klienci otrzymują kompleksową usługę, poczynając od przygotowania projektu poprzez wniosek o kredyt, a na obsłudze posprzedażowej skończywszy. Na każdym etapie procesu służę pomocą i radą. Dla klientów oferuję również usługę door to door wiedząc, że w dzisiejszych czasach czas to pieniądz.

Mam nadzieję, że będę miał również przyjemność pomóc Państwu w podjęciu tak ważnej na wiele lat życia decyzji.