Referencje

Iwona Trojanowska |

Zgadzam się z każdą pozytywna opinią wcześniej wystawioną. Kredyt nie ma żadnych tajemnic ponieważ p. Paweł wszystko dokładnie wyjaśnia. Bezproblemowy kontakt przy czym jest mega sympatyczny i uśmiechnięty

Anna Naczas |

Zakup mieszkania jest ważą i odpowiedzialną decyzją, której niesie ze sobą wiele konsekwencji i obaw. W takiej sytuacji dobrze jest mieć osobę, która podzieli się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Pan Paweł pomógł mi fachowo uporać się z formalnościami związanymi z kredytem hipotecznym. Był wsparciem w wielu kwestiach, również tych wykraczających poza zakres jego obowiązków. Nawet po sfinalizowaniu transakcji zakupu mieszkania służy radą. Jako osoba zadowolona ze współpracy z Panem Paweł, zdecydowanie mogę polecić jego usługi.

Agnieszka Krawczyk |

Pełen profesjonalizm świadczonych usług połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Rzetelna i fachowa realizacja, zaangażowanie, terminowość, dyspozycyjność i cierpliwości. Współpraca z Panem Pawłem to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam !!!

Aleksandra Mnich |

Profesjonalista w 100%. Dostępny o każdej porze dnia i nocy, zawsze pomocny i tłumaczący wszystko od deski do deski. Pan Paweł pomógł mi przy wzięciu kredytu hipotecznego, zaprezentował wszystkie dostępne oferty, zwrócił uwagę na to na czym mi najbardziej zależy i czego się obawiałam i wspólnie wybraliśmy optymalną propozycję. Otrzymałam dokładną rozpiskę niezbędnych dokumentów, które musiałem przygotować, a pan Paweł resztę zrobił za mnie. Bardzo serdecznie polecam.

Józef Okulewicz |

Bardzo kompetentny i przede wszystkim skuteczny doradca. Polecam Pana Pawła Pyzińskiego. Już po raz drugi pomógł nam załatwić całą papierologię i doprowadził sprawę do końca jak się należało.
Z wyrazami Szacunku
dr. inż Józef Okulewicz
Politechnika Warszawska

Karolina Markowska |

Tuż po ślubie z moim mężem spotkaliśmy się z wieloma trudnościami w otrzymaniu kredytu na upragnione cztery kąty. Chodziliśmy od banku do banku i tylko jedno - "brak zdolności kredytowej" - wtedy z pomocą przyszedł nam Pan Paweł Pyziński. Kolejne spotkanie w banku, w którym wcześniej otrzymaliśmy odmowną decyzję, w obecności Pana Pawła kompletnie zmieniło postać rzeczy. Pan Paweł zajął się wszystkim kompleksowo i już w ciągu 2 tyg. otrzymaliśmy pierwszą transzę kredytu. Dzięki Panu Pawłowi zaoszczędziliśmy cenny czas i mogliśmy spokojnie zająć się naszym maleństwem a nie uciążliwymi procedurami i wypełnianiem wymaganych stosów dokumentów.

Serdecznie polecamy usługi TEAMLION !

Karolina & Kamil & Tosia

Małgorzata Socha |

Szanowni Państwo,
Z czystym sumieniem polecam Pawła Pyzińskiego. Doradca z klasą i ogromną wiedzą.

Krzysztof Kazimierski |

Polecam Pan Pawła Pyzińskiego. Niemożliwe jednak staje się możliwe!!
Zanim zgłosiłem się z polecenia do Pana Pawła próbowałem na własną rękę otrzymać kredyt na budowę domu. Niestety dostałem odmowę.
Pan Paweł w 16 dni doprowadził mój wniosek do uruchomienia kredytu za co bardzo dziękuję.
POLECAM!!

Katarzyna i Michał |

Zdecydowanie polecamy skorzystanie z usług pana Pawła Pyzińskiego. Bardzo wysoko oceniamy jego profesjonalizm, zaangażowanie i otwartość. Szybko wyszukał najbardziej optymalne dla nas oferty, sprawnie przeprowadził nas przez poszczególne etapy procedury kredytowej, odpowiadał na każde pytanie i wyjaśniał wszelkie wątpliwości, towarzyszył również przy podpisywaniu umowy kredytowej. Sama procedura przebiegła bardzo szybko i pomyślnie, przy czym pozytywną decyzję kredytową otrzymaliśmy już po 4 dniach od złożenia wniosku.

Gosia i Michał |

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie w pomoc podczas procesu kupna mieszkania, i kredytowania mieszkania. Jesteśmy zadowoleni z współpracy i polecamy Pana Pawła jako doradcę finansowego.

Janusz |

W pełni polecam doradztwo pana Pawła - profesjonalna obsługa, pomoc w wyborze faktycznie najkorzystniejszej oferty. Indywidualne podejście. Osoba, która lubi to co robi, a to dziś rzadko spotykany atut:) Realizowałem kredyt dla mojej firmy. Gdy podszedłem do tematu sam w 3 bankach dostałem negatywną decyzję. Z panem Pawłem złożyłem dwa wnioski i dwa POZYTYWNE. :) Pozdrawiam

Kornelia i Michał |

Dla nas pomoc Pana Pawla w załatwieniu formalności kredytowych była nieoceniona. Zawsze pod telefonem, ochoczo podejmuje objaśnienie niejasnych dla nie zorientowanych aspektów umowy kredytowej. Nawet po uruchomieniu kredytu służył pomocą i monitorował razem z nami postępy w budowie. Jak na razie jest jedyną znaną nam osobą sektora doradców kredytowych czy finansowych o tak miłej aparycji. Szczerze polecamy Pana Pawła jako pogodnego, usmiechnietego a przede wszystkim profesjonalnego doradcę.

Kamila i Wojciech Dziwińscy |

Do Pana Pawła trafiliśmy całkowicie przypadkiem szukając sprawdzonego doradcy finansowego. Był to strzał w 10 ! Nasza współpraca z Panem Pawłem układała się wzorowo. Pan Paweł jest osobą kompetentną, sumienną, posiadającą szeroki wachlarz usług, ale przede wszystkim jest człowiekiem, który rozumie potrzeby drugiego człowieka i do miary tych potrzeb dobiera najlepszą ofertę na rynku dla swojego klienta. Z czystym sumieniem poleciliśmy Pana Pawła w Rodzinie i również polecamy Państwu, bo Pan Paweł to solidna firma.

Mateusz |

Współpraca z Panem Pawłem to czysty profesjonalizm. Rzetelność, potężna znajomość wszelkich tematów bankowych, notarialnych oraz rynku nieruchomości. Stały kontakt z klientem nawet w najmniejszych szczegółach. Skorzystałem z usług Pana Pawła z polecenia, i szczerze osobiście będę polecał dalej współpracę innym zainteresowanym. W przyszłości również skorzystam z usług Pana Pawła.”

Maria Szymańska |

Polecam bardzo Pana Pawła. Profesjonalista w każdym calu. Brałam z Panem Pawłem kredyt hipoteczny. Cały proces odbył się sprawnie, wybraliśmy najlepszą ofertę z 5 banków jakie porównywał Pan Paweł.

Aleksandra Rzepka |

Współpraca z Panem Pawłem opiera się na rzetelności i profesjonalizmie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Pana Pawła Pyzińskiego jako doradcę. Podczas wnioskowania o kredyt Pan Paweł zadbał o wszystkie szczegóły, dzięki temu przebiegło to sprawnie. Z ogromną cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania i tłumaczy niezrozumiałe sformułowania. Dzięki doświadczeniu i wiedzy doprowadził sprawę mojego kredytu hipotecznego do końca, oszczędzając mi po drodze wielu stresów.

Marcin i Justyna |

Z ogromną przyjemnością i zadowoleniem możemy polecić każdemu doradcę Pawła Pyzińskiego, co zresztą już kilkukrotnie miałem okazję zrobić. Na początku wydawało nam się, że otrzymanie kredytu hipotecznego będzie drogą przez mękę, znając nasze urzędy oraz uporczywość banków. Jednak przy współpracy z Panem Pawłem, była to czysta przyjemność i kredyt został załatwiony z taką łatwością oraz na bardzo dobrych warunkach, że gdyby nie fakt iż trzeba go spłacać z chęcią wzięli byśmy jeszcze kilka. Polecamy współpracę ze względu na pełen profesjonalizm, skuteczne dążenie do celu, prowadzenie przez czasami trudne kruczki prawne w sposób przystępny, dobranie najlepszych warunków oraz fakt, że buduje pan zaufanie już od pierwszego spotkania tak że ani przez chwilę nie mieliśmy wątpliwości co do prowadzenia sprawy kredytowej. Za co serdecznie i z całego Serca Dziękuję

Waldemar Bizowski |

Pan Paweł jest profesjonalistą w każdym calu! Służy wsparciem na każdym etapie procesu, cierpliwie wyjaśnia, pomaga załatwić wszystkie formalności i szuka jak najlepszych dla klienta rozwiązań. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Pawła, kredyt hipoteczny udało się załatwić na czas praktycznie bezstresowo. Z pewnością raz jeszcze skorzystałbym z jego profesjonalnej pomocy. Zdecydowanie polecam!

Barbara Kacprzycka |

Współpraca z Panem Pawłem opierała się na niesłychanym profesjonalizmie i rzetelności. Cały proces wnioskowania o kredyt przebiegł bardzo sprawnie i z ogromną dokładnością o każdy szczegół. Po otrzymaniu kredytu nadal mogę liczyć na pomoc ze strony Pana Pawła przy dalszych procedurach. Zaangażowanie Pana Pawła i zwykła życzliwość w stosunku do drugiej osoby zasługują na wielkie uznanie. Z całą odpowiedzialnością polecam i życzę wszystkim Państwu takich ludzi na swojej drodze jak Pan Paweł.

Jan Maj, prawnik |

Serdecznie polecam Pana Pawła Pyzińskiego jako doradcę kredytowego. Doskonała orientacja na rynku finansowym, wysokie kompetencje, skuteczność działania, pełne zaangażowanie jak również miła atmosfera towarzysząca w czasie współpracy zasługują na najwyższe uznanie i pochwałę. Wszystkim Państwu, potrzebującym pomocy w spełnieniu marzenia o własnym mieszkaniu polecam skorzystanie z usług Pana Pawła.

Ewa Ochendowska, prawnik |

Miałam okazję współpracować z Panem Pawłem Pyzińskim wielokrotnie. Za każdym razem współpraca była na niezmiennie wysokim i profesjonalnym poziomie. Został przez mnie polecony moim znajomym i zwroty z tej współpracy również były bardzo pozytywne. Polecam Pana Pawła Pyzińskiego osobom, które cenią sobie wysokie kwalifikacje, wiedzę i indywidualne podejście do klienta. Pan Paweł Pyziński zawsze szuka najlepszych rozwiązań dla klientów i służy wsparciem od początku do końca procesu kredytowego

Jeśli są Państwo moimi klientami, proszę o podzielenie się opinią o moich usługach. Dziękuję.